PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Děkuji, nemám zájemX

Aktuálne registrované produkty

Pozrite si registrované produkty do marketingového programu Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2019.

Franz Josef Kaiser sardinky filety

Spoločnosť GORAL uviedla na slovenský trh prémiový rad sardiniek – filiet, teda sardiniek bez kostí a kože. Franz Josef Kaiser sardinky filety sú dostupné v 4 variantách a to napríklad sardinky filety v slnečnicovom oleji, v slnečnicovom oleji s chilli či paradajkovej omáčke so zeleninou. Vyskúšajte túto skutočnú lahôdku pre gurmánov a tých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu za dobrú cenu. Spotrebitelia ocenia pevnú konzistenciu a jemnú chuť. Výrobky sú ideálne do šalátov, sendvičov alebo len tak priamo z plechovky ako rýchla desiata alebo olovrant. Samozrejmosťou je jednoduchá manipulácia vďaka otváraniu EO – easy open.

GORAL
Veľké Bierovce 276
913 11 Veľké Bierovce
Slovenská republika

tel: +421 32 64 00 746
e-mail: info@goral.sk
web: www.goral.sk

Ultramat TURBO

Spoločnosť Freudenberg Home and Cleaning Solutions  uviedla na trh praktický set na upratovanie podláh, ktorý sa skladá z plochého mopu, vedra a trojdielnej teleskopickej tyče. Žmýkanie mopu je zaistené vďaka šľapaciemu pedálu a rotačnému systému, korým je vedro vybavené. Dokonalé čistiace vlastnosti mopu garantuje samotný umývací návlek mopu, ktorý je vyrobený z dvoch druhov vlákien: mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy a abrazívne vlákna lepšie odstránia i zaschnuté nečistoty. Výhodou je takisto prispôsobiteľná dĺžka teleskopickej tyče.

Freudenberg Home and Cleaning Solutions
Na Královce 31/4
101 00 Praha
Česká republika

tel: +420 271 011 099 
e-mail: vileda@fhp-ww.com
web: www.vileda.com/sk

Brit Fresh

Pri príprave granúl Brit Fresh bolo použité čerstvé mäso, čím sa zachovali prirodzené výživové, a predovšetkým chuťové, vlastnosti mäsa aj  jeho vôňa. Nový rad holistických granúl je vyrobený šetrnou metódou s použitím vysokého obsahu čerstvého kačacieho, morčacieho, rybieho, hovädzieho mäsa a zdravých príloh. Obsahuje 40% čerstvého mäsa, 20-30 % sušeného mäsa a teda celkovo 60-70% celkového mäsa v závislosti na vybranej receptúre. Spolu s prílohami z pôvodných zrnovín ako je pohánka, proso alebo ovos, tradičné byliny (púpava, nechtík lekársky, rozmarín a tymián), zelenina (tekvica, cuketa, mangold, špenát, repa) a ovocie ako arónie, ríbezle alebo jablko, vzniklo zdravé a delikátne menu, ktoré úžasne chutí a zároveň prospieva. Jednotlivé kombinácie sú vždy volené tak, aby zabezpečili ideálne množstvo všetkých podstatných živín, a navyše spĺňali špecifické potreby všetkých psích lások – od šteniatok cez dospelé psy malých aj veľkých plemien, až po psov v kondícii alebo záťaži. Krmivo je prírodné, bez farbív a umelých dochucovadiel. Bez sóje, pšenice či kukurice a neobsahuje žiadne prázdne kalórie.

Vafo Praha
K Brůdku 94
252 19 Chrašťany
Česká republika
 
tel: +420 257 952 141
e-mail: objednavky@vafo.cz
web: www.krmivo-brit.cz