PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Děkuji, nemám zájemX

Víťazi ročníka 2018


FERNET STOCK GRAPEFRUIT

Šťavnatý grapefruit v spojení s unikátnou chuťou Fernet Stock vás prekvapí jedinečným osviežením v novom Fernet Stock grapefruit. Najlepšie si ho vychutnáte vychladený či v miešanom drinku.

Kategória: Alkohol

BONDUELLE MINI BALENIE

Špeciálne nové Bonduelle mini balenie vo variantoch fazuľa, kukurica a cícer, v porcií tak akurát pre jedného.

Kategória: Cestoviny, ryža, strukoviny

MENTOS SAY HELLO

Obľúbené žuvacie cukríky Mentos Say Hello so sviežou citrónovou príchuťou. Každý cukrík má unikátny smajlík, vďaka ktorému je možné zoznámiť sa hravo.

Kategória: Cukríky

MEGAFYT – LEDVINY S BRUSINKOU

Megafyt Ledviny s brusinkou je bylinkový čaj, ktorý účinněe napomáhá správnej funkci obličiek.

Kategória: Čaje

ORION ŠTUDENTSKÁ PEČAŤ ZLATÁ EDÍCIA

V novej Zlatej edícii nájdete všetko, čo robí Študentskú pečať obľúbenou tabuľkou čokolády. Študentská pečať Zlatá edícia prináša viac nových ingrediencií a kombinácií chutí v čokoláde, pri výrobe ktorej sa používa výhradne kakaové maslo.

Kategória: Čokolády

HOHES C OVOCNÁ ŠŤÁVA POMARANČ 100%

Hohes C ovocná šťava pomaranč je šťava 100 % šťava s prírodným vitamínom C a bez pridania cukru.

Kategória: Džusy a ovocné nápoje

HUSTÝ TRADIČNÝ JOGURT

Nový Hustý Tradičný jogurt je vyrobený metódou zrenia v tégliku, ktorá vychádza z tradície pôvodnej výroby poctivých a výnimočne hustých jogurtov. Je to smotanový jogurt s 10 % tuku, preto má plnú a neuveriteľne lahodnú autentickú chuť, dobrú pre jemné ženy, ale aj hustých chlapov.

Kategória: Jogurty a jogurtové nápoje

BEVOLA MEN SPRCHOVACIE GÉLY

Kvalitný Bevola MEN Sprchovací gél je nový sprchovací gél na telo a vlasy alebo na telo, tvár a vlasy pre mužov, ktorý vyhovuje požiadavkám ich každodennej starostlivosti.

Kategória: Kúpeľová kozmetika

LIPTON GREEN TEA MATCHA

Lipton Green Tea Matcha je ľadový čaj kombinujúci vynikajúcu chuť a prínosy zeleného čaju s originálnym tradičným japonským čajom Matcha z najkvalitnejších listov zeleného čaju. Obsahuje prášok z drvených Matcha čajových lístkov.

Kategória: Ľadové čaje

CHUPA CHUPS SURPRISE

Spoločnosť Perfetti Van Melle Slovakia uviedla na trh lízanku značky Chupa Chups v balení s hračkou. Hravá kolekcia 16 hračiek mačičiek a psíkov sa bude každoročné obmieňať.

Kategória: Lízánky

GOMBASECKÁ KLOBÁSA

Nová Gombasecká klobása od Mecomu je originálna delikatesa s výraznou chuťou.

Kategória: Mäsové výrobky

ULTRAMAX SET BOX

Ultramax set box od Viledy sa skladá z mopu, vedra a trojdielnej skrutkovacej tyče. Najviditeľnejšou zmenou nového mopu je zdokonalený žmýkací kôš, vďaka ktorému je vsunutie mopu do žmýkača ešte jednoduchšie. Vylepšenia sa dočkal i umývací návlek mopu, ktorý je po novom tvorený z dvoch druhov vlákien. Výhodou je taktiež prispôsobiteľná dĺžka teleskopickej tyče.

Kategória: Mopy

BIRELL BOTANICALS

Birell Botanicals prináša jedinečnú kombináciu mierne sladkastej chuti s jemnou horkosťou nealkoholického piva a osobitou arómou starostlivo vybraných bylín.

Kategória: Nealkoholické pivo

KOZMETICKÉ UTIERKY HARMONY DELICATE CARE

Značka Harmony prináša nové kozmetické utierky Harmony delicate care v 80-kusovom balení. Ich jedinečnosť spočíva v obsahu balzamu s výťažkom z bambuckého masla. Vďaka obsahu balzamu v kombinácii s prírodnými eukalyptovými vláknami uspokoja nové kozmetické utierky svojou jemnosťou a mäkkosťou aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Nedráždia pokožku, zabraňujú začervenaniu.

Kategória: Papierový a vatový program

PERFECTO DOG – SUŠIENKY HAPPY MIX

Nové sušienky pre psov s obilninami a mäsom Perfecto Dog Happy Mix sú skvelým potešením pre vášho psa.

Kategória: Pet food

BALEA STICK NA ČISTENIE PLETI

Balea stick na čistenie pleti je určený na normálnu a zmiešanú pleť. Jemné a dôkladné čistenie pleti s osviežujúcou vôňou čaju Matcha. Balea stick na čistenie pleti sa pri kontakte s vodou mení na jemnú čistiacu penu. Oslobodzuje pleť od make-upu a nečistôt.

Kategória: Pleťová kozmetika

WINDOMATIC S EXTRA SACÍM VÝKONEM

Windomatic s extra sacím výkonom je elektrický vysávač na okná vybavený gumovou lištou. Okno stačí umyť čistiacim prostriedkom a potom ho vysušiť prístrojom od Viledy. Windomatic je po novom vybavený tlačidlom MAX, vďaka ktorému získate ešte väčší sací výkon.

Kategória: Pomôcky na upratovanie

LANZA TEKUTÝ ČISTIČ PRAČKY

Lanza čistič práčky dokonale odstraňuje nečistoty zo všetkých vnútorných častí práčky a zaručí vám tak nielen optimálnu funkciu vašej práčky, ale aj skvele vypranú bielizeň. Navyše zanecháva v práčke príjemnú vôňu.

Kategória: Pracie prostredky

SLOVAKIA KOTLÍKOVÉ ZEMIAKOVÉ LUPIENKY MORSKÁ SOL‘

Kotlíkové – dokonalé. Slovakia Kotlíkové zemiakové lupienky morská soľ, to sú lupienky pomaly do zlatista pripravované v malých várkach. Všetko sa začína starostlivým výberom zemiakov tie pomaly a pri nízkej teplote pripravujeme vo vysokokvalitnom slnečnicovom oleji. Pozvoľným smažením do zlatista sa každý lupienok stáva skutočným originálom, ktorý ochutíme. Výsledkom sú výnimočne chrumkavé lupienky najvyššej kvality.

Kategória: Slané pochutiny

K-CLASSIC SUŠENÉ SLIVKY

Sušené ovocie –  slivky sú zdravou náhradou sladkostí a podporujú zdravú výživu. K-Classic sušené slivky je vysoko kvalitný výrobok, ktorého obal po otvorení dá opäť zavrieť.

Kategória: Sušené ovocie a suché plody

MANNER SNACK

Značka Manner prináša nový manner snack vločky s jemnou mliečnou krémovou náplňou v chrumkavých vaflích s kokosovou príchuťou alebo s chrumkavými celozrnnými vločkami s praktickým formátom, ktorý sa zmestí do každého vrecka.

Kategória: Sušienky a oblátky

PROFISSIMO ČAJOVÉ SVIEČKY SO SYSTÉMOM VIACNÁSOBNÉHO NAPLNENIA

Profissimo čajové sviečky so systémom viacnásobného naplnenia vytvoria v každej miestnosti príjemnú a pohodovú atmosféru. Vydržia horieť až 6 hodín! Systém umožňuje doplniť ďalšie čajové sviečky do umelej nádobky.

Kategória: Sviečky a vône do bytu

PEPSI COLA WILD CHERRY

Explózia višňovej chuti v kole bez kalórií. Nová Pepsi Cola Wild cherry sa radí do bezkalorických variant Pepsi a predstavuje tak ďalšie rozšírenie nekalorickej ponuky pre spotrebiteľov.

Kategória: Sýtené nealkoholické nápoje

LISTERINE ADVANCED WHITE CLEAN MINT

Nová Advanced White clean mint je ústna voda s bieliacim účinkom, ktorá obsahuje esenciálne oleje, ničí baktérie, čistí a bieli, chráni proti novým škvrnám, pôsobí aj v ťažko prístupných miestach a pomáha spevniť a posilniť zuby.

Kategória: Zubná hygiena

MENTOS PURE FRESH

Žúvačky Mentos Pure Fresh prinášajú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť, sú bez cukru s výťažkom zo zeleného čaju. Sú dostupné vo viacerých typoch balenia, takže každý si príde na svoje.

Kategória: Žuvačky