PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Děkuji, nemám zájemX

Víťazi ročníka 2021


BOŠÁCKA SLIVOVICA

Jemná Bošácka slivovica.

Kategória: Alkohol
Spoločnosť: OLD HEROLD

DENKMIT VONNÉ PERLIČKY

Udržateľné vonné perličky od Denkmit dodajú bielizni dlhotrvajúcu sviežosť a vôňu. Obsahujú biologicky odbúrateľný parfum. Sú vhodné pre všetky bežné druhy textílií, ako aj oblečenie z mikrovlákna, športové a funkčné oblečenie. Obsahujú až 96% biologicky odbúrateľných zložiek. Sú bez konzervačných látok.

Kategória: Aviváže
Spoločnosť: DM DROGERIE MARKT

TESCO FINEST HOVÄDZÍ STEAK

Šťavnaté írske hovädzie steaky plemena Aberdeen Angus, zrajúce po dobu 32 dní.

Kategória: BALENÉ MÄSO
Spoločnosť: TESCO STORES SR

BILLA MAGNÉZIOVÁ VODA TICHÁ

Prírodná minerálna voda BILLA Ľubovnianka magnéziová. Pochádza z kvalitného slovenského podzemného zdroja. Je stredne mineralizovaná a vhodne dopĺňa dennú potrebu horčíka, vápnika a kremíka. V BILLA ju nájdete v 0,5 l a 1,5 l balení.

Kategória: BALENÉ VODY
Spoločnosť: BILLA

TESCO ZMES ORECHOV A OVOCIA

Rad orechov, orechových zmesí a sušeného ovocia značky Tesco. Široká ponuka známych i menej obvyklých druhov a kombinácií chrumkavých orieškov a sušeného ovocia. Vyskúšajte zmes goji, mandlí, semienok či kokosu, desiatovú zmes orechov a hrozienok alebo sušené mango a ananás.

Kategória: CEREÁLIE A SUŠENÉ PLODY
Spoločnosť: TESCO STORES SR

MENTOS GUM PURE FRESH WATERMELON

Mentos prichádza s novinkou Mentos Gum Pure Fresh Watermelon. Obľúbená príchuť vodného melónu vo vás prebudí pocit letného osvieženia. Navyše ako všetky Mentos žuvačky sú aj tieto bez cukru, s lahodnou tekutou náplňou a s výťažkom zo zeleného čaju. Praktické balenie obsahuje 15ks žuvačiek a je vhodné do kabelky, auta, na pracovnú schôdzku, do kancelárie, ale aj na rodinný výlet či rande. Neváhajte a vyskúšajte našu novinku!

Kategória: CUKROVINKY
Spoločnosť: PERFETTI VAN MELLE SLOVAKIA

BERCOFF WELLNESS ČAJ ZÁZVOR

Pitie zázvorového čaju vytvára príjemný hrejivý pocit a zároveň zázvor napomáha pri obnovovaní vitality. Zázvor pomáha vylučovať hlieny a podporuje imunitný systém. Účinnými látkami zázvoru sú najmä esenciálne oleje a štipľavá látka gingerol, ktorá dodáva správne pripravenému zázvorovému čaju výrazne ostrú chuť.

Kategória: Čaje
Spoločnosť: M.BER.

TESCO ŠVAJČIARSKA ČOKOLÁDA

Bohatá a jemná chuť švajčiarskej čokolády vyrobenej špeciálnymi čokolatérmi.

Kategória: Čokolády
Spoločnosť: TESCO STORES SR

TESCO PRO FORMULA ECO

Vyrobené zo 100% prírodných vlákien, extra jemné, veľmi savé.

Kategória: Dámska hygiena
Spoločnosť: TESCO STORES SR

MAXX ENERGY DRINK KLASIK PET

Energetické nápoje MAXX ponúkame v praktickom balení – plastovej 0,5 l PET fľaši s hygienickým znovu uzatvárateľným uzáverom, čo je neoceniteľná pomôcka pre športovcov a ľudí žijúcich aktívnym životným štýlom. Ako už meno našich drinkov prezrádza, vo všetkých sú hodnoty povzbudzujúcich látok zmaxximalizované – obsah kofeínu je 32mg / 100ml a obsah taurínu 400mg / 100ml.

Kategória: Energetické nápoje
Spoločnosť: CASTE SK

VILEDA GLITZI ALWAYS CLEAN VISKÓZNA HUBKA

Nová hubka kombinuje PUR aktívnu vrstvu a viskózny materiál. PUR aktívna vrstva odstráni aj tie najodolnejšie nečistoty a po opláchnutí je čistá a ako nová. Vďaka viskóznej vrstve je veľmi absorpčná. Ideálne (nielen) pre drahé riady a citlivé povrchy. Hrubší povrch hubky je celistvý a vďaka tomu sa do hubky nedostávajú nečistoty.

Kategória: HUBKY A HANDRIČKY
Spoločnosť: FREUDENBERG HOME AND CLEANING SOLUTIONS

ZVOLENSKÝ JOGURT GRÉCKY TYP

Grécke jogurty s lahodnými príchuťami a novinkou čokoláda- kokos. Obsahujú len prírodné zložky, probiotickú kultúru BB-12. Výrobky s označením Férovej značky.

Kategória: Jogurty
Spoločnosť: ZVOLENSKÁ MLIEKAREŇ

FRESH CORNER KÁVA

Na základe pozitívnej spätnej väzby od zákazníkov sme sa rozhodli predávať našu Fresh corner kávu nielen priamo na našich prevádzkach, ale aj ako spotrebiteľské balenie zrnkovej kávy, ktoré si môžu naši zákazníci vychutnať v pohodlí svojich domovov alebo kancelárií.

Kategória: Káva
Spoločnosť: SLOVNAFT

FRANZ JOSEF SARDINKY FILETY BEZ KOŽE A KOSTÍ V OLIVOVOM OLEJI

Sardinky filety bez kože a kostí v olivovom oleji 90g, hmotnosť pevného podielu 63g. Nový, zdravší variant, ktorý rozširuje aktuálny rad.

Kategória: KONZERVOVANÉ RYBY
Spoločnosť: GORAL

BRIT MEATY JERKY PAMLSKY ZO SUŠENÉHO MÄSA

Výživná, jednoduchá a zdravá pochúťka pre všetkých psích bláznov do mäsa. Brit Jerky sú sušené mäsové maškrty s 85% mäsa a superpotravinami. Pomalé sušenie pri nízkej teplote maximálne uchováva pôvodnú chuť a charakter opracovaného mäsa, a zároveň zaisťuje bezpečnosť tým, že ničí všetky škodlivé mikroorganizmy. Vyberať je možné z 12 receptúr mäsovej filety, peniažky alebo proteínové tyčinky s funkčnými prísadami pre zdravé zuby, na podporu imunity, mobility a trávenia. Obsahujú 85% mäsa alebo hmyz a čučoriedky, probiotiká, kelpu, membrány vaječných škrupín, tekvicu alebo slávky zelenoústnne. Pochúťky sú vyrobené v EÚ a suroviny pochádzajú iba z kontrolovaných európskych chovov, kde sú dodržiavané prísne zákony na ochranu zvierat a hotové produkty neobsahujú hormóny, BSE ani GMO. Sú ideálnou odmenou pri výcviku psa. Pre svoju čisto mäsovú vôňu a chuť priťahujú pozornosť štvornohého parťáka a posilňujú vzťah medzi pánom a jeho chlpatým kamošom.

Kategória: KRMIVÁ A MAŠKRTY PRE PSY
Spoločnosť: VAFO PRAHA

BRIT CARE SUPERPRÉMIOVÉ HYPOALERGÉNNE KRMIVO PRE MAČKY S ČERSTVÝM MÄSOM A PROBIOTIKAMI

Mačky sú mäsožravce a veľmi maškrtné a vyberavé tvory. Chuť je u nich vždy na prvom mieste. Preto nový rad bezobilných a hypoalergénnych krmív Brit Care obsahuje čerstvé mäso vo všetkých receptúrach. Čerstvé mäso zlepšuje chuť a vôňu granúl a krmivo je tak príťažlivejšie aj pre tie najvyberavejšie mačky. Receptúrá je navrhnutá pre všetky fázy života mačiek a tak aby odpovedala špecifickým potrebám mačiek. Probiotiká a prebiotiká pomáhajú podporovať zdravé trávenie a imunitu.
Bylinky a bobuľoviny bohaté na antioxidanty, vitamíny a flavonoidy, pomáhajú zabezpečiť skvelý vzhľad a dlhý a zdravý život mačky. Rakytník rešetliakový prispieva k zdraviu obličiek a močových ciest. Receptúry sú bohaté na vlákninu, ktorá pomáha ľahkému priechodu chlpových chumáčikov tráviacim traktom.

Kategória: KRMIVÁ PRE MAČKY
Spoločnosť: VAFO PRAHA

PIKNIK LAHÔDKOVÉ ŠALÁTY EXKLUSIV SO ZIPSER ŠUNKOU

Novinkou medzi majonézovými šalátmi sú PIKNIK Exklusiv lahôdkové šaláty Parížsky, Vlašský, Pikantný, ktoré prinášame na trh s vylepšenou receptúrou. Šaláty s majonézou, ktorá je obohatená o olejovú zložku, a teraz aj s použitím tenkých štvorčekov kvalitnej ZIPSER šunky, ktorá prepája chute tradičnej receptúry a kvalitných ingrediencií. Exkluzívne spojenie lahodnej majonézy a ZIPSER šunky uspokojí aj náročnejších zákazníkov.

Kategória: Lahôdky
Spoločnosť: RYBA KOŠICE

PEPSI MANGO

Exotická a maximálne osviežujúce Pepsi Mango bez cukru, ktoré si môžete dopriať každý deň bez výčitiek.

Kategória: Limonády
Spoločnosť: MATTONI 1873

SPONTEX GREEN RAD ZMETÁKOV ZO 100% RECYKLOVATEĽNÉHO MATERIÁLU

Spontex Green je nový rad zmetákov a zmetákovej súpravy, ktoré sú vyrobené zo 100 % recyklovaných materiálov vrátane obalov. Celý rad tak ponúka nielen vysokú Spontex kvalitu, ale tiež podporuje rastúci trend recyklácie a udržateľnosti použitých materiálov.
Oba zmetáky sú vybavené praktickou teleskopickou tyčou a ich štetiny vyrobené z recyklovaných PET fliaš sú skrížené do tvaru X na efektívne zametanie.
Štetiny interiérového zmetáku sú na jednej strane skosené na ľahšie vymetanie rohov a zároveň sú rozstrapkané na zachytenie toho najjemnejšieho prachu. Steny a nábytok pri zametaní ochráni gumový okraj hlavy zmetáku. Exteriérový zmeták má štetiny pevnejšie a dlhšie tak, aby zamietli aj nerovné vonkajšie povrchy.
Zmetáková súprava je vybavená gumovým okrajom na lopatke na ľahšie nabratie nečistôt.

Kategória: METLY A ZMETÁKY
Spoločnosť: MAPA SPONTEX CE

MONTE -30 % CUKRU

Menej cukru pre viac potešenia! Monte -30% cukru je novinka pre každého, kto si chce zamaškrtiť bez pocitu viny a zároveň pri zachovaní lahodnej chute. Výrobok obsahuje minimálne o 30% menej cukru ako klasické Monte. Variant 4x55g s atraktívnymi maľovankami vo vnútri papierového obalu je určený pre tých menších jedákov, kým 150g balenie pre veľkých gurmánov.

Kategória: MLIEČNE SNACKY A DEZERTY
Spoločnosť: ZOTT

VILEDA 1.2 SPRAY MAX MOP BOX

Plochý mop s obojstrannou umývacou hlavicou, rozprašovačom a veľkou nádržkou pre rýchle a efektívne upratovanie, ktoré šetrí váš čas. Vďaka obojstrannému otočnému umývaciemu návleku dokáže umyť dvojnásobnú plochu oproti mopu 1.2 Spray.

Kategória: Mopy
Spoločnosť: FREUDENBERG HOME AND CLEANING SOLUTIONS

RYBA KOŠICE RYBY S MORSKOU SOĽOU

Najobľúbenejšie kvalitné ryby vhodné aj na gril v praktickom vákuovom balení s pribalenou morskou soľou. Výhodou vákuovo balených rýb je, že nemusíte rozmrazovať celé balenie, ale iba toľko porcií, koľko v skutočnosti spotrebujete.

Kategória: MRAZENÉ JEDLÁ
Spoločnosť: RYBA KOŠICE

COOL MALINA & ČUČORIEDKA

Nová osviežujúca príchuť, ktorá rozširuje paletu nealko príchutí značky COOL na slovenskom trhu.

Kategória: Nealkoholické pivá
Spoločnosť: STAROPRAMEN – SLOVAKIA

ADY CHREN KLASIK

Pikantná pochúťka zelenina jednodruhová chemicky konzervovaná pikantná s cukrom a sladidlom.

Kategória: OMÁČKY A OCHUCOVADLÁ
Spoločnosť: A+Z RIŠŇOVSKÝ HALÁSZ

DM BIO ZÁZVOROVO-KURKUMOVÝ 7-DŇOVÝ SHOT

Koncentrovaný nápoj, ktorý vás nakopne do nového dňa! Zázvorovo-kurkumový 7-dňový shot vás každý deň osvieži. Ovocno-zeleninový nápoj je zmesou ovocných štiav so šťavou zo zázvoru a kurkumy, s pomarančovou šťavou a s acerolovou dreňou. Bohatý shot je plný vitamínu C, povzbudí organizmus a dodá vitamíny. Môžete si z neho pomaly odpíjať každý deň. Malé balenie je vhodné aj do tašky. Doprajte si osviežujúci dmBio shot, ktorý vám okamžite dodá energiu.

Kategória: OVOCNÉ, ZELENINOVÉ ŠŤAVY A FUNKČNÉ NÁPOJE
Spoločnosť: DM DROGERIE MARKT

TENTO TOALETNÝ PAPIER 3-VRSTVOVÝ

3-vrstvový toaletný papier, 18m, papier jemný na dotyk, produkt vyrábaný udržateľným spôsobom. Produkty Tento sú šetrné k životnému prostrediu a sú vyrábané lokálne, aby sa minimalizovali emisie uhlíka. Sú vyrábané zodpovedne z čistého dreva – za každý spracovaný strom vysadíme 4 nové. Naše produkty sú certifikované PEFC certifikátmi a sledujeme pôvod lesných zdrojov až pri 88 % nášho dreva.

Kategória: Papierový program
Spoločnosť: METSÄ TISSUE SLOVAKIA

FÚKACIE FIXY AIRPENS METALLIC

Originálne fúkacie fixky AIRPENS sú najzábavnejšie spôsob maľovania. V novom prevedení s metalickými atramenty sú ideálne na kreatívne tvorenie na tmavých papieroch, kde perfektne kryjú. Väčšia sada obsahuje 8 ks fúkacích fixiek AIRPENS, 8 šablón s motívom vesmíru a 10 ks čiernych papierov. Menšia sada obsahuje 5 fúkacích fixiek a jednu šablónu, ktorá je súčasťou titulnej strany obalu. Použitie výrobku je veľmi jednoduché, návod je na každom obale. Nové AIRPENS Metallic dopĺňajú ucelený rad fúkacích fixiek AIRPENS.

Kategória: PÍSACIE A KREATÍVNE POTREBY
Spoločnosť: CENTROPEN

BALEA PLEŤOVÉ SÉRUM S VITAMÍNOM C

Balea sérum s vitamínom C 30ml obsahuje 3 rôzne druhy* vitamínu C. Okrem konvenčného vitamínu C je použitý rastlinný extrakt z aceroly so 17% vitamínu C. Naše sérum navyše obsahuje špeciálne upravenú formu vitamínu C, ktorý tak lepšie preniká do pokožky. Chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi životného prostredia, intenzívne ju hydratuje a zjemňuje. Zároveň chráni pleť pred vznikom vrások a zjednocuje jemné línie. Pre zjednotený tón pleti, žiarivý a zdravý vzhľad.

Kategória: Pleťová kozmetika
Spoločnosť: DM DROGERIE MARKT

TESCO GRILL MASTER MÄSO

Chutné mäso na gril značky Tesco.

Kategória: POLOTOVARY NA VARENIE
Spoločnosť: TESCO STORES SR

VELVET TURBO EXTRA STRONG – PAPIEROVÁ UTIERKA

Velvet Turbo extra Strong je papierová utierka – 1 rola, trojvrstvová, papierová utierka s najdlhším návinom na trhu. Ide o ekologický produkt s zníženým množstvom plastu (menej fólie potrebnej na balenie) a zníženým odpadom (1 dutinka namiesto 7). Znížené emisie CO2 – viac položiek v nákladnom vozidle. Útržky sú super pevné, extra savé, nezanechávajú vlákna ani šmuhy a Velvet Turbo extra Strong si poradí s väčšími nečistotami. Tento nový produkt reaguje na požiadavky ekológie a udržateľnosti. Pri výrobe utierky dochádza k znižovaniu spotreby vody o 40% a spotreby plastu o 17%. 100% celulózy používanej k produkcii výrobku pochádza z certifikovaných a kontrolovaných lesov.

Kategória: POTREBY PRE DOMÁCNOSŤ A HYGIENU
Spoločnosť: MORACELL

ZIPSER SALÁMA

Zipser saláma je novinka zo skupiny fermentovaných trvanlivých tepelne neopracovaných mäsových výrobkov, ktorá si to ako prvá sušená saláma namierila do prémiovej rady produktov Zipser. Jej kúzlo je založené na tradičnom recepte, prirodzenej fermentácii a dlhom kvalitnom dozrievaní.

Kategória: SALÁMY A ÚDENINY
Spoločnosť: TAURIS

ŠŤAVA FARMÁRIK

Šťava šetrne pasterizovaná, neprisladená, bez chemického ošetrenia a alergénov.

Kategória: SIRUPY
Spoločnosť: FARMÁRIK

TESCO SLADKÉ PEČIVO

Chutné sladké pečivo značky Tesco.

Kategória: Sladké pečivo
Spoločnosť: TESCO STORES SR

TESCO SLANÉ PEČIVO

Chutné slané pečivo značky Tesco.

Kategória: SLANÉ PEČIVO
Spoločnosť: TESCO STORES SR

DUPETKY PEČENÉ & PARADAJKA-BYLINKY

Dupetky sú skvelou alternatívou pre tých, ktorí majú radi slané mlsanie. Sú mimoriadne tenké a pečené pekne do chrumkava. Výborne sa hodia k šalátom a syrom alebo len tak večer k televízii. Portfólio už tradičných príchutí práve teraz Dupetky rozširujú o obľúbenú lahodnú chuťovú kombináciu – paradajka a bylinky.

Kategória: Slané pochutiny
Spoločnosť: PERFETTI VAN MELLE SLOVAKIA

COOP NITE SYROVÉ MAMIČKINE DOBROTY

COOP Syrové nite sú skvelá slaná pochúťka, ktorá ozdobí nielen každú misu, ale sú v vhodné aj ako pochúťka k rodinnému alebo priateľskému posedeniu. Majú lahodnú chuť a v predajniach COOP Jednota Slovensko nájdete dva druhy: syrové nite údené aj neúdené. .

Kategória: Syry
Spoločnosť: COOP JEDNOTA SLOVENSKO

FREE MLIEKO BEZLAKTÓZOVÉ

Bezlaktózové mlieko zo Slovenska, vyrobené pridaním enzýmu laktáza, ktorý mliečny cukor laktózu rozkladá na jednoduchšie a ľahšie stráviteľné formy. Množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 ml.

Kategória: Špeciálne potraviny
Spoločnosť: BILLA

MOSCATO DE LUXE

Šumivý vínny nápoj, obsah alkoholu 8%.

Kategória: ŠUMIVÉ VÍNNE NÁPOJE
Spoločnosť: SOARE SEKT SLOVAKIA

TESCO FINEST ŠUNKA

Šunka vyrobená z bravčového spodného a vrchného šálu s prírodnou vrstvou tuku, údené na bukovom dreve.

Kategória: ŠUNKY
Spoločnosť: TESCO STORES SR

INDULONA TEKUTÉ MYDLÁ A INDULONA ANTIBAKTERIÁLNE GÉLY NA RUKY

Indulona ošetrujúce tekuté mydlo Originál pre všetky typy pokožky s prírodnými ingredienciami boli špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovali účinne čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk. Zloženie obohatené o hydratačné zložky zanecháva po umytí pokožku rúk jemnú a vláčnu, nevysušuje pokožku. Vhodné pre každodenné použitie, pre celú rodinu. S 97 % biologicky odbúrateľných zložiek.
Indulona Antibakteriálne tekuté mydlo Aloe Vera s prírodnými ingredienciami boli špeciálne vyvinuté tak, aby zničili 99,9 % baktérií (vrátane Salmonella) za 60 sekúnd a zabránili ich šíreniu. S rýchlym účinkom pre zdravú pokožku. Efektívne čistia a chránia ruky, nevysušujú pokožku.
Indulona Antibakteriálny gél na ruky s prírodnými ingredienciami ničia 99,9 % baktérií (vrátane Salmonella) a kvasinky Candida albicans za 60 sekúnd bez použitia mydla a vody. S rýchlym účinkom pre zdravú pokožku. Efektívne čistia a chránia ruky, nevysušujú pokožku.

Kategória: TEKUTÉ MYDLÁ A ANTIBAKTERIÁLNE GÉLY
Spoločnosť: SARANTIS SLOVAKIA

ŽLTOPLUTVÝ TUNIAK FILETY V OLEJI SOKRA

Sokra lahodný žltoplutvý tuniak v jedinečnom a praktickom balení 3 x 100g s priesvitným viečkom, kde zákazník skutočne vidí kvalitu výrobku. Prémiová lahôdka z tuniaka dostupná v olivovom a slnečnicovom oleji. 100% natural, bohatý na omega3 mastné kyseliny. Tuniak Sokra si môžete dopriať počas celého dňa ako rýchlu desiatu, na obed, na turistiku, alebo vyskúšať mnoho zdravých receptov.

Kategória: TUNIAKY
Spoločnosť: BALTAXIA

FERMENTOVANÉ PROBIOTICKÉ BIO VÝROBKY WILD & COCO

Len kokosová dužina, kokosová voda a probiotiká, to je základ týchto bio výrobkov. Sú fermentované 4-28 probiotickými kmeňmi (v závislosti na konkrétnom produkte), vďaka čomu každý z nich obsahuje miliardy probiotických baktérií. Tie sú prospešné pre naše trávenie a tvorbu zdravého črevného mikrobiómu a tým i pre našu imunitu. Ich výnimočnosťou je kombinácia vysokej funkčnosti a prospešnosti pre naše telo a v ich skvelej chuti.

Kategória: VEGETARIÁNSKE A VEGÁNSKE PRODUKTY
Spoločnosť: WILD & COCO

SLOVENSKÉ VINICE

Slovenské akostné odrodové víno s chráneným označením pôvodu z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Víťaz zlatej medaile na prestížnej medzinárodnej súťaži vín Concours Mondial de Bruxelles 2020.

Kategória: Vína
Spoločnosť: ST.NICOLAUS – TRADE

COOP ŠAMPÓN ŽIHĽAVOVÝ BIOVA

Žihľavový šampón, ktorý napomáha udržiavať zdravý vzhľad vlasov.

Kategória: Vlasová kozmetika
Spoločnosť: COOP JEDNOTA SLOVENSKO

TESCO ZMRZLINA V KORNÚTKU

Zaujímavá chuť popcornu/slaného karamelu s kakaom s certifikáciou Rainforest Alliance.

Kategória: Zmrzliny
Spoločnosť: TESCO STORES SR